
Надувний матрац Intex 64765, 152-203-25 см, до 272 кг, насос ручний, 2 подушки
1 265 ₴
- В наявності
- Код: 64765
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац Intex 64765, 152-203-25 см, до 272 кг, насос ручний, 2 подушки, синій, велюр, у кор-ку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний, Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 25 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Латка-самоклейка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴
