
Надувний матрац Bestway 67003, велюр, 203-152-22 см, синій
969 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67003
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Надувний матрац Bestway 67003, синій, велюр, 203-152-22 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴
