
Надувний матрац Bestway 67002, синій, велюр, 191-137-22 см
826 ₴
- В наявності
- Код: 67002
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац Bestway 67002, синій, велюр, 191-137-22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴
