
Надувний матрац Intex 64108, 137*191*25 см, полуторній, велюр, зелений
780 ₴
- В наявності
- Код: 64108
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац Intex 64108, 137 x 191 x 25 см, полуторній, велюр, зілля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
