
Надувний матрац Intex 64762, 137-191-25 см, до 272 кг, вбудований ножний насос, зелений
1 091 ₴
- В наявності
- Код: 64762
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац Intex 64762, 137-191-25 см, до 272 кг, вбудований ножний насос, зелений, у кор-ку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 25 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴

