
Надувний матрац Intex 67997, 67-184-17 см, підголівник, сірий, велюр
653 ₴
- В наявності
- Код: 67997
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац Intex 67997, 67-184-17 см, підголівник, сірий, велюр, у кор-ке.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴
