
Надувний матрац Intex 67999, максимальне навантаження 245 кг, 127*193*24см
1 326 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67999
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Надувний матрац Intex 67999, максимальне навантаження 245 кг, 127*193*24см, в коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 245 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴
