
Матрац надувний Pavillo Bestway 67224, з підголівником, 188-99-22 см, вбудований ножний насос
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 67224
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац Pavillo Bestway 67224, з підголівником, 188-99-22 см, вбудований ножний насос, синій, велюровий, рем-платки, у кор-ку.
Матрац pavillo bestway 67224
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Подушка-підголівник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴
