
Басейн надувний дитячий 17219, 163х103,5х25см, 100 літрів, надувне дно
650 ₴
- В наявності
- Код: 17219
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн 17219, 163х103,5х25см, 100 літрів, надувне дно, блакитний, 2-6 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 103.5 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Дитяча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
