
Надувне ліжко з вбудованим насосом Intex 64112, 191-99-30см, 136 кг
1 585 ₴
- В наявності
- Код: 64112
+380 (66) 969-25-19
Контактний- +380 (68) 392-24-53Контактний та Viber
- +380 (66) 969-26-19Viber
- +380 (67) 450-30-29Контактний
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне ліжко з вбудованим насосом Intex 64112, 191-99-30см, вбудований USB-насос від 2 ампер, 12V, до 136кг, велюрий, в коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 585 ₴
